Vergi Haftası Kapsamında Kariyer Basamakları ve e-Uygulamalar Programı Gerçekleştirildi

Tokat GaziOsman Paşa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından “Hazine ve Maliye Bakanlığı gelir İdaresi Başkanlığı Tanıtım ve Kariyer Basamakları ve e-Uygulamalar” programı gerçekleştirildi. Şehit Birol Yavuz Konferans Salonunda düzenlenen programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rasim KOÇYİĞİT, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yusuf TEMÜR, Tokat İl Defterdarı Aliaddin KARPINAR, Dekanlarımız, Genel Sekreterimiz, akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz katıldı.
İİBF Dekanı Prof. Dr. Rüştü YAYAR yapmış olduğu konuşmada program hakkında bilgiler aktararak programın Vergi Haftası kapsamında gerçekleştirildiğini ifade etti. YAYAR, Gelir İdaresi Başkanlığı ve Hazine ve Maliye Bakanlığının ülke ekonomisinin gelişimi ve kamu hizmetlerinin etkinliği açısından kritik bir öneme sahip olduğunu belirtti. Vergi haftasının önemine de değinen YAYAR katılımcılara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.
Tokat İl Defterdarı Aliaddin KARPINAR yapmış olduğu konuşmada verginin önemine değindi. Öğrencilere seslenen KARPINAR, “Kariyer basamaklarında sizlerle çalışmak bize mutluluk verecektir” dedi. KARPINAR, verginin nasıl toplandığı ve kariyer basamaklarının hangi aşamalardan oluştuğunu da açıklayarak konuşmasını sonlandırdı.
Açılış konuşmalarının akabinde “Hazine ve Maliye Bakanlığı gelir İdaresi Başkanlığı Tanıtım ve Kariyer Basamakları ve e-Uygulamalar” konusunda detaylı bilgiler dinleyicilere aktarıldı. Program sonunda konuşmacılara teşekkür belgesi takdimi yapıldı.

Vergi Haftası Kapsamında Kariyer Basamakları ve e-Uygulamalar Programı Gerçekleştirildi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir