Tokat Belediyesi ve Sosyal Bilimler Lisesi Ortaklığında Gerçekleştirilen Plogging Etkinliğiyle Çevre Temizliği Sağlandı

Tokat Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Cumhuriyetimizin 100. yılında “Çevremiz Biziz” Projesi kapsamında önemli bir etkinliğe imza attı. Sosyal Bilimler Lisesi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen etkinlik, Tokat Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleşti. Plogging (Spor Amaçlı Koşarak Çevre Temizliği) etkinliği, bölgeye renk kattı.

Etkinliğe katılan bütün öğrenciler, çevre duyarlılığına ve temiz bir çevrenin önemine dikkat çekmek adına önemli bir adım attılar. Tokat’ın geleceği için atılan bu adımların, çevre bilincinin artmasına katkı sağlayacağı düşünülüyor.

Tokat Belediyesi, etkinliğe katılan öğrencilere teşekkür ederken, temiz ve sağlıklı bir çevrenin önemine vurgu yaparak herkese temiz günler diledi. Bu tür etkinliklerin devamının geleceği ve toplumun çevre konusunda daha duyarlı hale geleceği umuluyor.

Tokat Belediyesi ve Sosyal Bilimler Lisesi Ortaklığında Gerçekleştirilen Plogging Etkinliğiyle Çevre Temizliği Sağlandı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir