Rektör Yılmaz, Engelli Öğrencilerle ile Bir Araya Geldi

Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, engelli öğrencilerimiz, aileleri ve engelli personelimiz ile yemekte bir araya geldi. Üniversitemiz Sosyal Tesislerde gerçekleşen programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rasim KOÇYİĞİT, Rektör danışmanları Doç. Dr. Yusuf TEMÜR, Dr. Öğr. Üyesi Şahin SÖZEN, Genel Sekreteri Prof. Dr. Muhittin DEMİRAY, Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Öğr. Gör. Neslihan CANPOLAT ÇIĞ, personelimiz, öğrencilerimiz ve aileleri katıldı.
Öğrenci ve personelimizin görüş ve taleplerini dinleyen Rektör Yılmaz, kampüslerimizin engelli bireylerin ihtiyaçlarına göre düzenlendiğini ve erişilebilirliğinin arttığını kaydetti. Rektör Fatih Yılmaz bu dönem itibariyle engelli bireylerimiz için servis imkânının da sağlandığını ifade etti. Üniversitemizin öğrenci odaklı bir anlayış benimsediğini belirten Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ öğrencilerimizin başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmelerini diledi.
Kamu Yönetimi 4. sınıf öğrencisi Esma BEZGİN, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından engelli öğrencilere yönelik başlatılan servis taşımacılığı hizmetinden oldukça memnun olduğunu ifade ederek Rektörü Yılmaz’a teşekkür etti. Büro Yönetimi öğrencisi Pakize AĞIL, Üniversitemize yeni geldiğini ifade ederek kendisine asansör imkânının da sağlandığını, üniversitemizin erişilebilirliğini çok beğendiğini belirtti. Edebiyat Bölümü 1. sınıf öğrencisi Betül MÜREKKEPÇİ, engelli öğrencilere sağlanan hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu söyledi. Üniversite Personeli, öğrenciler ve aileleri Rektör Yılmaza vermiş oldukları katkı ve desteklerden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Rektör Yılmaz, Engelli Öğrencilerle ile Bir Araya Geldi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir