Tokat’ta Sevgililer Günü’ne Özel Çiçek Sürprizi

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun Sevgililer Günü’nde düzenlediği çiçek sürprizi, şehre aşk ve sevgiyle dolu anlar yaşattı. Tarihi köprüden gül dağıtımıyla renklenen etkinlik, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Başkan Eroğlu’nun “Tokat Sevdası” İle Renklenen Sevgililer Günü

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Sevgililer Günü’nde yaptığı çiçek sürpriziyle şehri adeta bir aşk bahçesine dönüştürdü. Tarihi köprüde gerçekleştirdiği gül dağıtımıyla unutulmaz anlar yaşandı.

Başkan Eroğlu’nun Sevgililer Günü’nde Yaptığı Özel Etkinlik Sosyal Medyayı Salladı

Başkan Eroğlu’nun Sevgililer Günü’nde düzenlediği etkinlik, kısa sürede şehrin sosyal medya gündeminde zirveye oturdu. Başkan, “Tokat benim sevdam” mesajıyla bir demet gülle tarihi köprüden geçerken görüntülendi. Özel gün için hazırlanan reklam panosunun önünde poz veren Başkan, “Tokat sevdası” ile vatandaşların Sevgililer Günü’nü kutladı.

Tokat’tan Sevgi Dolu Anlar

Başkan Eroğlu’nun vatandaşlara dağıttığı güller ve panodan aldığı güllerle sevdiklerini kutlayan vatandaşlar, şehrin atmosferini aşk ve sevgiyle doldurdu. Etkinlik sırasında çekilen görüntüler, Belediye Basın Birimi tarafından hazırlanarak büyük ilgi gördü. Bu özel anların kaydı, Tokat’ın doğal güzelliklerini ve etkinliğin samimi atmosferini yansıttı.

Tokat’ta Sevgililer Günü’ne Özel Çiçek Sürprizi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir