BAŞKAN EROĞLU’NDAN İŞÇİ PERSONELE YÜZDE 60 ZAM MÜJDESİ TOKAT BELEDİYESİNDEN İŞÇİLERE YÜZDE 60 ZAM

Tokat Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında Tokat Belediyesinde görev yapan kadrolu işçi çalışanları ilgilendiren 2 yıl süreli Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.
Yapılan Toplu İş Sözleşmesi ile kadrolu işçilere %60 Zam verildi. Toplu İş Sözleşmesi imza töreninde personelleriyle bir araya gelen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Toplu İş Sözleşmesi programında yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“10 yıllık süreçte bütün mesai arkadaşlarımızla Tokat’ımıza hizmet etmeye gayret ettik. Bizler bütün yaptığımız çalışmaları, hizmetleri sizlerle birlikte gerçekleştirdik. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren işçimizin çalışanımızın hakkını korumaya, alın teri kurumadan emeklerinin karşılığını vermeye çalıştık. İnşallah önümüzdeki 5 yıllık süreçte de sizlerle birlikte çalışmaya, sizlerle birlikte büyümeye devam edeceğiz.
YÜZDE 60 ZAM HAYIRLI OLSUN
Tokat Belediyemizde görev yapan kadrolu işçi arkadaşlarımızın bizden talepleri yüzde 60 şeklinde oldu. Hamdolsun bizler de arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin istek ve talepleri ne ise onu vermeye çalıştık. Bu kapsamda 2 yıllık sözleşmemizde yüzde 60 zam verme kararı aldık. Bu kararımızı işçi kardeşlerimizle, sendika temsilcilerimizle birlikte aldık.
Toplu İş Sözleşmemizin değerli kadrolu işçi arkadaşlarımıza, ailelerine ve belediyemize hayırlı olmasını dilerim.
Tokat Yüzyılında da kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya, Tokat’ımıza birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz.”BAŞKAN EROĞLU’NDAN İŞÇİ PERSONELE YÜZDE 60 ZAM MÜJDESİ TOKAT BELEDİYESİNDEN İŞÇİLERE YÜZDE 60 ZAM yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir