AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, 31 Mart Seçimleri ve Teşkilat Yönetimi Hakkında Açıklamalarda Bulundu

AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, 31 Mart Seçimleri’ne doğru ilerlerken aday adayları başvuru süreci ve ilçe teşkilatındaki değişiklikleri açıkladı. Yapılan revizyonlar ve yeni yönetim belirleme süreciyle ilgili detaylar haberimizde!

Seçimlere Doğru Yönelirken: Aday Adayları Başvuru Süreci ve İlçe Teşkilatında Değişiklikler

AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, Tokat basınıyla buluştuğu toplantıda, 31 Mart seçimlerine doğru ilerlerken aday adayları başvuruları sürecini ve sonrasında ilçe teşkilatındaki değişiklikleri detaylı bir şekilde anlattı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görevi kendilerine tebliğ etmesinin ardından yoğun bir seçim sürecinin başladığını vurgulayan Özer, 14-28 Mayıs tarihleri arasındaki süreçte yeni bir yönetim oluşturma çalışmalarına başlandığını belirtti.

Yönetimde Değişikliklere Gidildi

Cumhurbaşkanının tebliğinin ardından başlayan seçim sürecinde, belediye başkanlığı, genel meclis üyeliği ve belediye meclis üyelikleri için aday adayı olmak isteyenlerin olduğunu dile getiren İl Başkanı Ali Özer, bu nedenle 12 ilçeden 9’unda yönetim değişikliği yaşandığını ifade etti. Özer, ilçe başkanlarının değişerek teşkilatları güçlendirdiğini aktardı.Yönetim Belirlendi, Sahada Olacağız

AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, yaptığı açıklamada, “Bu süreçte de inşallah dün itibariyle yönetimi belli olmayan ilçemiz kalmadığı kanaatindeyiz. Yönetimsiz ilçemiz kalmadı. Şu an itibariyle de değerlendirmeler tamamlandı. Tamamlandıktan sonra startlarımızı verip inşallah süreç tamamlanıncaya kadar sürekli sahada olacağız. Yani vatandaşlarımızla birlikte onların da dertlerini, taleplerini, isteklerini, notlarımızı alacağız” dedi.

İstişare Kültürü ve Yeni Süreç

Vatandaşların taleplerine uygun bir yol haritasının belirlendiğini vurgulayan Başkan Ali Özer, AK Parti içinde istişare kültürünün önemine değindi. “Biz de birimiz için değil, hepimiz için ortak çalışmaların yapılması kanaatindeyiz. İnşallah bu yeni süreçte de bir şey yapabiliriz” diyen Özer, partinin vatandaş memnuniyetini ön planda tutacağını ifade etti.

Teşkilat Kademelerinde Yapılan Revizyonlar

Teşkilat kademelerinde yapılan ciddi revizyonları anlatan Ali Özer, “Bunun adına mental yorgunluk diyenler var, kan değişimi diyenler var. Bunların hepsi benim ifademe göre doğru. Yeni görev değişikliklerimizle birlikte enerjisi, sinerjisi daha yüksek, iletişim kabiliyeti daha iyi ekiplerle yola çıktığımız kanaatindeyiz. Bundan şu anlaşılmasın. Önceki dönemde de dönemine, zamanına, durumuna göre çalışan arkadaşlarımızın hepsinde Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, 31 Mart Seçimleri ve Teşkilat Yönetimi Hakkında Açıklamalarda Bulundu yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir