Şehit Polis Emrah BAYIN’ın Oğlu Yusuf Emre’ye Unutulmaz Bir Doğum Günü Sürprizi

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü, Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdürlüğü ile Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, 02.06.2013 tarihinde trafik kazası sonucu şehit olan Polis Memuru Emrah BAYIN’ın oğlu Yusuf Emre BAYIN’ın 15.01.2024 tarihindeki doğum gününü anlam dolu bir etkinlikle kutladı.

Özel bir okulda öğrenim gören Yusuf Emre BAYIN, bugünü unutulmaz kılan bir sürprizle karşılaştı. Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Şehidimizin emaneti olan Yusuf Emre’nin okuluna giderek, öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla birlikte duygusal bir doğum günü etkinliği düzenledi.

Etkinlik sırasında duygu dolu anlar yaşandı. Şehidimizin hatırasını yaşatmak ve ailesine destek olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, öğrenci Yusuf Emre BAYIN’a ve sınıf arkadaşlarına çeşitli hediyeler takdim edildi. Polis teşkilatının bir parçası olarak hissetmeleri için öğrencilere özel olarak hazırlanan hediyeler, duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü, Şehit Polis Emrah BAYIN’ın ailesine ve özellikle oğlu Yusuf Emre’ye verdiği destekle birlikte, şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmaya devam ediyor. Bu anlamlı etkinlik, polis teşkilatının toplumla iç içe, sevgi ve dayanışma içerisinde olduğunu bir kez daha gösterdi.

Şehit Polis Emrah BAYIN’ın Oğlu Yusuf Emre’ye Unutulmaz Bir Doğum Günü Sürprizi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir