Tokat Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aykut Cihangir: Okuluna Ahde Vefa Gösterdi

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aykut Cihangir, Tokat Anadolu Lisesi’nde düzenlenen etkinlikte mezunları ve öğrencileriyle bir araya geldi. Vefa ve adaleti vurgulayan Savcı, gençlere kariyer tavsiyelerinde bulundu.

Tokat Okuyor Projesi: Hukukta Kariyer Söyleşisi

Tokat 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen Tokat Okuyor Projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aykut Cihangir, mezun olduğu okulunda “Hukukta Kariyer” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

Tokat Okuyor Projesi Koordinatörü Ali Bal’dan Teşekkür Mesajı

Tokat Okuyor Projesi Koordinatörü Ali Bal, etkinlik kapsamında yaptığı açıklamada, “Hukukta Kariyer” söyleşisine katılan Savcı Mehmet Aykut Cihangir’e teşekkür ederek, etkinliğin başarısında emeği geçenlere teşekkür etti.

Öğretmenlerin Duygu Yüklü Hissiyatları

Okulun öğrencisi ve mezunu olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aykut Cihangir’in öğretmenleri, onun kariyer başarısını gururla paylaştı. Beden eğitimi öğretmeni Bünyamin Kurtul, “Bizler Anadolu Lisesi Ailesi olarak onur ve gurur duyduk. Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aykut Cihangir’e teşekkür ederiz.” dedi.

Bedene eğitimi öğretmeni Ayfer Seferoğlu ise duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Bugün bize unutulmayacak bir gün yaşattınız. Vefa, bu buluşmayı düzenleyenlere teşekkür ederiz.”

Dershane öğretmeni İsmet Yalçınkaya da Cihangir’in başarısını takdirle karşıladı ve “Onu dinlemek beni hem gururlandırdı hem de umutlandırdı. Allah samimiyetini ve çalışkanlığını daim eylesin.” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Savcısından Öğretmenlere Teşekkür

Söyleşi sonrası öğretmenlerin hissiyatlarını dinleyen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aykut Cihangir, teşekkür mesajında bulunarak, “Tokat Anadolu Lisesi ailesinin tarihine manevi bir yolculuk yaptık. Bu günlere gelmemize vesile olan siz değerli öğretmenlerime minnet duyuyorum.” dedi.

Fotoğraf : Hürsöz

Tokat Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aykut Cihangir: Okuluna Ahde Vefa Gösterdi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir