Tokatlı İş Adamı Şadi İşeri, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Tokat Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti üyesi iş insanı Şadi İşeri, ciğerlerine pıhtı atması sonucu yaşamını yitirdi. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in de katıldığı duygusal cenaze namazı sonrasında İşeri’nin naaşı Erenler Mezarlığı’na defnedildi. Kanser tedavisi gördüğü bilinen İşeri’nin ölümü, şehirde büyük bir üzüntüye neden oldu.

Tokat Belediye Meclisi Üyesi ve AK Parti üyesi iş insanı Şadi İşeri, ciğerlerine pıhtı atması sonucunda yaşamını yitirdi. Ali Paşa Camii’nde kılınan cenaze namazına Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin de katıldı.


Cenaze Namazında Duygusal Anlar

Şadi İşeri, dün akşam göğüs sıkışması şikayetiyle hastaneye başvurdu. Hastanede tedavi gören İşeri’nin kalbi durdu, ancak doktorların müdahalesiyle tekrar hayata döndürüldü. Ne var ki, gece saat 02:00 civarında ciğerlerine pıhtı atması sebebiyle yaşamını yitirdi.

Milli Eğitim Bakanı Cenaze Namazında Hazır Bulundu

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, vefat haberini alır almaz kente geldi. Cuma namazını müteakip Ali Paşa Camii’nde kılınan cenaze namazına katılan Bakan Tekin, duygusal anlar yaşadı. Tokat Belediye Meclis Üyesi Şadi İşeri’nin ardından yapılan cenaze namazı sonrasında, cenaze Erenler Mezarlığı’na götürüldü.

Kanser Tedavisi Gören İşadamının Ardında Derin Bir Acı Bıraktı

Şadi İşeri’nin uzun süredir kanser tedavisi gördüğü öğrenildi. İşadamının vefatı, Tokat Belediye Meclisi ve AK Parti camiasında derin bir üzüntü yarattı. Sevenleri, İşeri’nin ardında büyük bir boşluk bıraktığını ifade etti.

 

Tokatlı İş Adamı Şadi İşeri, Son Yolculuğuna Uğurlandı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir