Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, Çalışan Gazetecilerle Buluştu

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kahvaltıda basın mensuplarıyla kutladı. Gazetecilerin toplum için üstlendiği önemli rolü vurgulayarak, bu özel günü anlamlı kıldı.

Gazetecilerle Keyifli Bir Kahvaltı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü özel bir etkinlikle kutladı. Ulusal ve yerel basın temsilcileri, rektörümüzle gerçekleşen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Bu anlamlı gün, gazetecilerin özverili çalışmalarının takdir edilmesi ve birlikte keyifli bir sohbet ortamının oluşturulmasıyla taçlandı.

Gazetecilik Mesleği ve Toplumsal SorumlulukGaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, yaptığı açıklamada gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yaptı. Toplumun haber alma hakkını savunma görevini üstlenen gazetecilerin, her türlü zorluğa göğüs gererek doğru bilgiyi halka ulaştırdığını belirtti. Aynı zamanda, Filistin’de yaşamını yitiren gazetecilere Allah’tan rahmet dileyerek, mesleklerini fedakarlıkla sürdüren gazetecilere teşekkür etti.

Demokrasinin Teminatı: Gazeteciler

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, demokrasinin teminatı ve temel taşlarından biri olarak gördüğü gazetecilerin önemine vurgu yaptı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle basın mensuplarıyla bir araya gelmenin memnuniyetini dile getirdi. Üniversite hakkında detaylı bilgiler paylaşan rektörümüz, basın mensuplarına Regaip Kandili’ni de tebrik etti.

Basın Mensuplarına Teşekkür

Kahvaltı organizasyonu, gazetecilerin sorularının cevaplanması ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek, iletişimi güçlendirmenin önemini vurguladı. Bu özel gün, gazetecilerle kurulan bu anlamlı diyalogla unutulmaz bir deneyim haline geldi.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, Çalışan Gazetecilerle Buluştu yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir