Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Basın Mensuplarıyla Buluştu

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde şehirde görev yapan basın mensuplarıyla buluştu. Gazetecilere teşekkür ederek, şehrin projelerini ve vizyonunu paylaştı.

Başkan Eroğlu’nun Gazetecilere Teşekkürü

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, şehirde görev yapan gazetecileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle ağırladı. Buluşma, İlhan Uluözlü’nün açılış konuşmasıyla başladı. Uluözlü, diğer gazeteciler adına Başkan Eroğlu’na teşekkür ederek, “Bugün de sayın belediye başkanımız bizleri unutmadı. Bizlerle bir araya geldi. Kendisine teşekkür ediyorum. Sayın başkanımız da üçüncü döneminde yeniden aday. Birlik ve beraberlik içerisinde inşallah hep beraber daha güzel işler yaparız. Teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Eroğlu’nun Memnuniyeti

Başkan Eroğlu, gazetecilerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün 10 Ocak Gazeteciler Günü. Bu özel günler hatırlanmaya, dertleşmeye vesiledir. Bugün de böyle bir günde biz de sizlerle hem gününüzü paylaşmak hem sizlerle hem hal olmak hem burada dertleşmek, dertlenmek, ayrıca da belki dönemin hassasiyetiyle şahsımın adaylığıyla ilgili de belki bu süreci de burada konuşmak için bir aradayız” dedi.

Gazetecilere Teşekkür

Başkan Eroğlu, gazetecilere teşekkür ederek, “Gazetecilerimiz, sizler bizlerin Tokat’ta birlikte beraber yol yürüdüğü, şehrimiz için birlikte beraber çalıştığımız ve çok önemli ulvi bir vazifeyi yerine getiren dostlarımızsınız, kardeşlerimizsiniz. Her zaman söyledim. Yine söylüyorum ki ben kendimi şanslı atfediyorum. Şanslı bir iliz, güzel bir iliz ki sizin gibi böyle değerli güzide insanlarla birlikte çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Şehrin Projeleri ve Vizyonu

Başkan Eroğlu, siyasette 14 yıl bulunduğunu ve son 10 yılda Tokat Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğünü hatırlatarak, “Bu süreçte Cumhurbaşkanımıza, teşkilatımıza, partili arkadaşlarıma, aileme ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 80 gün boyunca samimiyet, çalışkanlık, kararlılık ve istişare ilkelerini benimseyerek seçim kampanyamızı yürüteceğiz” diye belirtti.

Seçim Süreci ve Vizyon

Eroğlu, “Önceki dönemde gerçekleştirdiğimiz projeleri anlatırken, halkımızın beklentilerini dinleyip yeni vizyonumuzu paylaşacağız. Önem verdiğimiz diğer konular ise sosyal belediyecilik, temel hizmet belediyeciliği ve çalışkanlık ilkesidir. İlerleyen dönemde ise daha fazla istişare yaparak kararlar almayı ve uygulamayı önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

Milletvekili Aldemir’in Açıklamaları

Milletvekili Cüneyt Aldemir ise, “Son 10 yılda Eyüp Eroğlu başkanımızla beraber yol yürüyerek Tokat’ta birçok hizmetlere imza attık. Bundan sonraki süreçte de inşallah 31 Mart seçimleriyle oy oranımızı çok daha yükseklere getirerek Tokat merkezde özellikle, bunu kanıtlamalıyız” ifadelerini kullandı.


Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Basın Mensuplarıyla Buluştu yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir