Tokat Gaziosman Paşa Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ Almus İlçesini Ziyaret Etti

Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, bir dizi ziyaret ve etkinlik kapsamında Almus ilçesini ziyaret etti. Etkinlikler öncesinde Rektörümüz, Almus Belediye Başkanı Bekir ÖZER’i makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret sonrasında Rektör YILMAZ, Almus Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizle öğle yemeğinde bir araya gelerek öğrencilerin görüş ve taleplerini dinledi. Sonrasında ise Meslek Yüksekokulumuzun Kampüs alanında tıbbi aromatik bitki dikimi gerçekleştirildi.
Sonrasında Almus Meslek Yüksekokulu Akademik Genel Kurulu gerçekleştirildi. Akademik Genel Kurula Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Almus MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi İlhami KARATAŞ, Müdür yardımcıları ve akademik personelimiz katıldı. Toplantıda Dr. Öğr. Üyesi İlhami KARATAŞ tarafından bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Rektör YILMAZ, şimdiye kadar yapılan faaliyetler ve yeniliklerden bahsederek görüş ve önerilerini aktardı. Akademik personelimizden gelen soruların da yanıtlanması ile akademik genel kurul toplantısı son buldu.
Akademik Kurul sonrası öğrencilerimize Erbaa Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet DEMİRTAŞ tarafından “Geçmişten Günümüze Filistin Meselesi” konulu konferans verildi.

Tokat Gaziosman Paşa Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ Almus İlçesini Ziyaret Etti yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir