Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Yeni Yıl Mesaisi

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yeni yılın ilk gününde, çocuklardan emniyet güçlerine, itfaiyeden sağlık çalışanlarına kadar birçok kesimin yanında oldu. Önemli noktalarda ziyaretler gerçekleştirerek, çocuklara umut, güvenlik güçlerine destek ve sağlık çalışanlarına teşekkür ettiler.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve eşi Ayfer Hatipoğlu ile Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yeni yılın ilk gününde görevlerinde olan memurları ziyaret etti.

Çocukların Geleceği İçin Önemli Bir Adım: Çocuk Evi Ziyareti

Vali Hatipoğlu ve beraberindekiler, öncelikle çocukların geleceği için büyük önem taşıyan bir ziyaret gerçekleştirdi. Çocuk Evini ziyaret ederek, burada bulunan evlatlarımızla keyifli bir zaman geçirdi. Bu anlamlı ziyarette, çocuklara sağlık, huzur ve başarı dolu bir gelecek temennisinde bulunuldu.

Güvenliğin Teminatı: Uzunburun Yol Kontrol ve Uygulama Noktası Ziyareti

Vali Numan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, görevlerinin halkın güvenliği ve huzuruyla ilgili kritik noktalarından biri olan Uzunburun Yol Kontrol ve Uygulama Noktası’nı ziyaret etti. Burada emniyet ve jandarma personelinin yeni yılını kutlayarak, sürücülere de güvenli ve sorunsuz yolculuklar temennisinde bulundu.
Kahramanların Yanında: İtfaiye Müdürlüğü’nde Destek ve Teşekkür

Ardından Vali Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eroğlu, İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Bu ziyarette görev başındaki personellerin yeni yılını tebrik eden ve onlara desteklerini ileten Vali Hatipoğlu ile Başkan Eroğlu, acil durumlarda canla başla çalışan itfaiye personelinin özverili gayretlerine vurgu yaptı.Sağlık ve İyilik Dileği: Tokat Devlet Hastanesi Ziyareti

Sağlık alanında da önemli bir ziyaret gerçekleşti. Vali Numan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek tedavi gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Aynı zamanda, yeni yılda da görevlerinin başında olan sağlık çalışanlarının yeni yıllarını da kutladılar.
Bu anlamlı ziyaretler, yöneticilerin toplumun farklı kesimlerindeki insanlara olan yakın ilgisini ve desteğini bir kez daha gösterdi. Vali Numan Hatipoğlu, eşi Ayfer Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun bu tür ziyaretlerle birlikte, toplumun her kesimine olan duyarlılıkları ve destekleri takdirle karşılanıyor. Yeni yılda da halkın yanında olmaya devam ediyorlar.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Yeni Yıl Mesaisi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir