Vali Numan Hatipoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Yeni bir yıla girmenin coşku ve umudunu yaşıyoruz. Öncelikle, 2024 yılının kadim şehrimiz Tokat’ımıza, ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini, yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını diliyorum.
Girdiğimiz bu yeni Türkiye Yüzyılında, birlik ve beraberlik içinde daha güçlü adımlar atarak, ülkemizi daha ileriye taşımak için kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğimizi ifade etmek isterim.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde  gerçekleştireceğimiz yeni atılımlarla hedeflerimize ulaşmak, geleceğimizi inşa etmek, toplumumuzu daha güzel yarınlara taşımak için çalışmalarımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da artarak devam edecektir.  İnsan odaklı, adil ve kalkınmış bir Türkiye hedefiyle el ele omuz omuza olacağız.
Tokat’ımızda  ve ülkemizde yakaladığımız refah, huzur ve güven ortamını yeni yılda daha fazla perçinleyerek birlik ve beraberlik içerisinde geçireceğimize dair olan inancımız tamdır.
Birlikte daha güçlüyüz, birbirimize destek olduğumuz sürece aşamayacağımız hiçbir zorluk yoktur.
Bu duygu ve düşüncelerle 2024 yılının başta, hizmet etmekten büyük bir onur duyduğum değerli Tokatlı hemşehrilerimize, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini, Gazze’de, Doğu Türkistan’da ve dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan insanlık dramlarının son bulmasını temenni ediyor, aziz vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Vali Numan Hatipoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir