BAŞKAN EROĞLU: “DURMAK YOK, YOLA DEVAM”

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Sulusokak bölge sakini hanımlarla Sulusokak Kahvecisi’nde bir araya geldi.
Göreve geldiği günden itibaren her daim halkın içinde, halkla beraber olmaya devam eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, mahalle toplantıları kapsamında toplantılarına devam ediyor.
AK Parti Tokat Kadın Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen toplantıda; Erenler, Cemalettin, Kabe-i Mescit, Seyitnecmettin, Cami-i Kebir ve Alipaşa Mahallesi sakini hanımlarla tarihi Sulusokak bölgesindeki Sulusokak Kahvecisi’nde bir araya geldi.
Türkiye ve Tokat gündemine dair konuların yanı sıra, bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili de bilgi veren Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yeni dönem için mahalle sakini hanımların istek ve taleplerini dinleyerek not aldı.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yaptığı açıklamada; “Annelerimizin, hanım kardeşlerimizin her daim yanındayız. Tokat’ımızın, mahallelerimizin istek ve taleplerinde öncelik onların. Verdiğimiz emekler, yürüdüğümüz yollar hanım kardeşlerimizle anlam buluyor. Onlar için ne yapsak az. İnşallah onların duaları ve teveccühleriyle Tokat’ımız ve ülkemiz için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Programımıza katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

BAŞKAN EROĞLU: “DURMAK YOK, YOLA DEVAM” yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir