Tokat İl Jandarma Komutanlığı Hırsızlıkla Mücadelede Kararlılıkla Devam Ediyor

Tokat İl Jandarma Komutanlığı, hırsızlık olaylarıyla etkin bir mücadele sürdürüyor. Bu kapsamda, 25 Aralık 2023 tarihinde Erbaa ilçesine bağlı Değirmenli, Çalkara, Yukarıçandır, Aşağıçandır ve Kızılçubuk köylerinde (5) farklı noktada Türkiye Elektrik İletim AŞ’ye (TEİAŞ) ait toplam (463) adet yüksek gerilim hattı direğine ait denge profili, faili meçhul kişi ya da kişiler tarafından çalındı.

Erbaa İlçe Jandarma Komutanlığı JASAT ekipleri, olayın aydınlatılması için titiz araştırmalar ve ayrıntılı incelemeler yaptı. Yapılan çalışmalar sonucunda olayın faili tespit edilerek adli işlemler başlatıldı. Tokat İl Jandarma Komutanlığı, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla özellikle hırsızlık olaylarının önlenmesine yönelik önleyici tedbirlere ve şüphelilerin yakalanması çalışmalarına aralıksız olarak 24 saat esasına göre devam ediyor.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

Komutanlık, vatandaşların şüpheli durumları 112 Acil Çağrı Merkezi üzerinden Jandarma’ya bildirmelerini önemle vurguluyor. Bu şekilde yapılan bildirimler, olayların önlenmesi ve aydınlatılmasına önemli katkı sağlıyor. Tokat İl Jandarma Komutanlığı, toplum güvenliğini koruma ve suçla etkin bir şekilde mücadele etme kararlılığını sürdürerek halkın desteği ile birlikte daha güvenli bir çevre oluşturmayı hedefliyor.

Tokat İl Jandarma Komutanlığı Hırsızlıkla Mücadelede Kararlılıkla Devam Ediyor yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir