İçimiz Yanarak Uğurladık: Şehit Piyade Sözleşmeli Er Yasin Karaca’nın Son Yolculuğu Almus’ta Gerçekleşti

Tokat’ta hüzünle karşılanan şehit Yasin Karaca, Irak’ın kuzeyindeki saldırıda hayatını kaybeden kahraman askerlerimizden biriydi. Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’ndaki törenin ardından naaşları memleketlerine gönderildi. Karaca’nın naaşı, Tokat Havalimanı’nda düzenlenen törenle karşılandı ve Almus Devlet Hastanesi’nde morga konuldu. Ardından, baba ocağı Ormandibi köyüne getirildi ve binlerce vatandaşın katıldığı cenaze namazıyla dualar ve gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Irak’ın kuzeyindeki bölücü terör örgütü mensuplarının saldırısında şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Yasin Karaca’nın acı haberine, Tokat’ın Almus ilçesindeki ailesine ulaşıldı. Yasin Karaca’nın şehadet haberi üzerine baba ocağı Almus’ta, son yolculuğuna uğurlama töreni düzenlendi.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

Törene çok sayıda vatandaşın yanı sıra Tokatlı bürokratlar da katılım gösterdi. Şehidimiz Yasin Karaca için düzenlenen törende duygu dolu anlar yaşandı.

Türk milletinin bir evladını daha vatan uğruna kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadığı bu anlarda, şehit Piyade Sözleşmeli Er Yasin Karaca’ya Allah’tan rahmet, ailesine sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

İçimiz Yanarak Uğurladık: Şehit Piyade Sözleşmeli Er Yasin Karaca’nın Son Yolculuğu Almus’ta Gerçekleşti yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir