Almus’un Kahraman Evladı Yasin Karaca ve Diğer Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Diliyoruz

Türk milleti, bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen alçak saldırılar sonucunda kaybettiği kahraman evlatlarıyla yüreği dağlanmış durumda. Irak’ın kuzeyinde yapılan hain saldırıda, Tokat’ın Almus ilçesi Ormandibi Köyü’nden hemşehrimiz Piyade Uzman Çavuş Yasin Karaca, vatan uğruna canını feda ederek şehitlik mertebesine erişti.

Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları arasında yer alan Tümgeneral Ramazan Günay, Uzman Çavuş Mehmet Serinkan, Uzman Onbaşı İsmail Yazıcı, Sözleşmeli Er Yasin Karaca, Sözleşmeli Er Çağatay Erenoğlu ve Sözleşmeli Er Emre Taşkın gibi kahraman askerlerimizi de aynı duygu ve düşüncelerle anıyoruz.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

Bu kahraman evlatlarımız, vatan sevgisiyle yanmış, Türk milletinin birlik ve bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan mücadele etmişlerdir. Onların aziz hatıraları, Türkiye’nin bağımsızlığına olan inancımızı daha da pekiştirmektedir.

Bu zorlu süreçte, milletimiz, devletimize ve kahraman güvenlik güçlerimize olan sonsuz güvenini bir kez daha göstermiştir. Şehitlerimizin kanı, bu toprakları vatan yapan, bayrağımızı gökyüzünde özgürce dalgalandıran en kıymetli mirastır.

Türk milleti, birlik ve beraberlik içerisinde, terör örgütlerine karşı kararlı bir duruş sergilemeye devam edecektir. Şehitlerimizin ardında bıraktığı bu kutsal emaneti, gelecek nesillere en güçlü şekilde aktaracak, onların azim ve fedakarlığıyla ülkemiz daha da güçlenecektir.

Bu vesileyle, şehitlerimizin aileleri ve yakınlarına başsağlığı, sabır ve metanet diliyor, Türk milletinin başı sağ olsun diyoruz. Şehitlerimizin ruhu şad olsun, mekanları cennet olsun.

???????? Tğm. Ramazan GÜNAY
???????? Uzm Çvş Mehmet SERİNKAN
???????? Uzm Onb İsmail YAZICI
???????? Söz. Er Yasin KARACA
???????? Söz. Er Çağatay ERENOĞLU
???????? Söz. Er Emre TAŞKIN

Almus’un Kahraman Evladı Yasin Karaca ve Diğer Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Diliyoruz yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir