DEVASA İŞ MAKİNELERİ, İL ÖZEL İDARESİ ATÖLYELERİNDE TAMİR EDİLİYOR.

BAKIM VE TAMİR İŞLEMLERİ İLE HEM PARADAN HEM ZAMANDAN TASARRUF EDİLİYOR.
BAKIM VE TAMİR İŞLEMLERİ İLE BÜTÇEDE TASARRUF SAĞLIYORUZ
Tokat İl Özel İdaresi, iş makinesi ve araçların düzenli bakım ve tamirini kendi yapıyor.
Tokat İl Özel İdaresi bünyesinde yer alan iş makinesi ve araçların düzenli bakımlarını ve tamirlerini İşletme Müdürlüğü içerisinde kurulan atölyede yapıyor. Bu işlemler Tokat İl Özel İdaresi bütçesine büyük oranda tasarruf sağlarken, arızalara hızlı müdahalede bulunulması da temel hizmetlerin kesintisiz devamını sağlıyor.
Tokat İl Özel İdaresi, Tokat Merkez ve İlçelerdeki rutin hizmetlerin yanı sıra bu hizmetleri en düşük maliyetle gerçekleştirmek için de çalışmalar yapmaya devam ediyor.
İl Özel İdaresi filosunda yer alan iş makineleri ve diğer araçların bakımı için dışarıdan hizmet almak yerine, İşletme Müdürlüğü bünyesindeki bakım-onarım atölyesinde uzman personellerce yapılıyor. Tokat İl Özel İdaresi’nin yeni ekipmanlarla güçlendirilen atölyesinde; dev dozerlerden ekskavatöre, kamyon ve tankerlerden kamyonlara kadar farklı modellerde iş makinesi ve araçların her türlü tamir işlemleri yapılıyor.
Bakım onarım atölyesinde Tokat İl Özel İdaresi personeli tarafından yapılan bu işlemler, İl Özel İdare bütçesine de önemli ölçüde tasarruf sağlıyor.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

DEVASA İŞ MAKİNELERİ, İL ÖZEL İDARESİ ATÖLYELERİNDE TAMİR EDİLİYOR. yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir