KARMER, II. İstanbul İnsan Kaynakları Forumu’na Katıldı

TOGÜ Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) Müdürü Doç Dr. Kerem KILIÇER, İstanbul İnsan Kaynakları Forumu’nun ikincisine katıldı.
T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından ilki geçen yıl, 26 ülkeden 3.000’den fazla profesyonelin katılımı ve “Yeni Yüzyılın Yetenek Üssü” mottosu ile düzenlenen İstanbul İnsan Kaynakları Forumu’nun ikincisi 15 Aralık 2023 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
“Toplum 5.0” teması ile insanın refahını ve daha kaliteli insan yaşamına yönelik çözümlere odaklanan forumda kamu kurumlarının, özel sektör kuruluşlarının, yerel yönetimlerin ve akademi camiasının insan kaynakları profesyonelleri ile uluslararası çatı kuruluşların temsilcileri bir araya geldi.
Forumda Savunma Sanayiinde Yetenek Yönetimi, Usta-Çırak Söyleşisi, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Toplum 5.0 Perspektifi ile Teknoloji, Global Turks Par Excellence: Yeni Yüzyılda Global Türkler, The NOW of WORK- Transformative Impact of Generative AI, İnsan Merkezli Toplum İçin Akıllı Şehirler, Türk Dünyası Teşkilatı Çalıştayı, How Human – Centered Tech Creates Human-Centered Realisites, Milli Savunma Bakanlığı-Savunma, Güvenlik ve Toplum 5.0, Toplum 5.0 Perspektifi ile Dönüşüme Liderlik Etmek, Erken Dönem Kariyer Rehberliği başlıklarında etkinlikler düzenlendi.
“Toplum 5.0” teması ile gerçekleştirilen II. İstanbul İnsan Kaynakları Forumu’na Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürümüz Doç. Dr. Kerem KILIÇER katılım sağladı. Farklı üniversitelerin kariyer merkezlerinin temsilcileriyle de bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunan KARMER Müdürümüz çeşitli etkinliklere katıldı.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

KARMER, II. İstanbul İnsan Kaynakları Forumu’na Katıldı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir