TOGÜ ile Migros Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Üniversitemiz ile Migros Ticaret A.Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı. Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, İİBF Dekanı Prof. Dr. Rüştü YAYAR, KARMER Müdürü Doç. Dr. Kerem KILIÇER, İç Anadolu Akademi Yöneticisi Ece Aysu YILMAZ ve İç Anadolu İnsan Kaynakları Yöneticisi Esra ARSLAN katıldı.
Protokol kapsamında perakendecilik sektörünün nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak üzere Üniversitenin İşletme Bölümü öğrencilerinin, hem akademik hem de fiilen çalışmalarına olanak sağlayacak bir altyapı oluşturulacak.
İmzalanan protokol ile perakende konusunda mağaza yöneticileri yetiştirmek üzere hazırlanmış olan MAYA eğitim programına öğrenciler kabul edilecek. Belirlenen öğrencilere Üniversitemiz öğretim üyeleri ve Migros’ta çeşitli alanlarda çalışan uzmanlar tarafından belirlenen programlar dâhilinde eğitimler verilecek. Programa kabul edilen kişilerin, eğitim dışı zamanlarda Migros tarafından uygun görülmesi halinde, Migros’un merkez ya da şubelerinde çalışmalarına olanak tanınacak.
MAYA Programı kapsamındaki eğitime katılıp, programı bitirerek başarılı olan ve üniversiteden mezun olan öğrencilere ise Migros mağazalarında mağaza yöneticisi olarak çalışmak üzere iş imkânı sağlanacak.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

TOGÜ ile Migros Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir