Perakende Sektöründe Kariyer Yolculuğu Programı Gerçekleştirildi

TOGÜ Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından “Migros Perakende Sektöründe Kariyer Yolculuğu” programı gerçekleştirildi. 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Milli İrade Salonunda düzenlenen programa KARMER Müdürü Doç. Dr. Kerem KILIÇER, akademik ve idari personelimiz ile öğrenciler katıldı.
KARMER Müdürü Doç. Dr. Kerem KILIÇER yapmış olduğu açılış konuşmasında perakende sektörü hakkında detaylı bilgilere yer verdi. Migros ile imzalanan protokol hakkında bilgiler de veren KILIÇER, protokol kapsamında son sınıf öğrencilerimizin mezun olduklarında çalışma fırsatı bulabileceklerini söyledi. KILIÇER, katılımlarından dolayı konuklara ve öğrencilere teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.
Akabinde İç Anadolu Akademi Yöneticisi Ece Aysu YILMAZ tarafından “Migros Perakende Sektöründe Kariyer Yolculuğu” sunumu gerçekleştirildi. YILMAZ, öncelikle Migros’un tarihi gelişimi konusunda bilgileri dinleyicilerle paylaştı. Sonrasında ise Migros’ta çalışma olanakları ve kariyer süreçleri ile ilgili detaylı bilgileri aktardı. Öğrencilerden gelen soruların yanıtlanması ile program son buldu.
Program bitiminde KARMER Müdürü Doç. Dr. Kerem KILIÇER tarafından Ece Aysu YILMAZ’a teşekkür belgesi ve hediye takdimi yapıldı.
Program esnasında ve devamında İç Anadolu İnsan Kaynakları Yöneticisi Esra ARSLAN’ın da yer aldığı Migros mülakat simülasyonu gerçekleştirildi. Simülasyon kapsamında başvuru yapan öğrenciler mülakata alındı.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

Perakende Sektöründe Kariyer Yolculuğu Programı Gerçekleştirildi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir